Tento článek přečtete za 3 minuty

Hluchota už nikomu nehrozí? Domácí kúra posiluje sluch 7x lépe než naslouchátko za 10 000 Kč!

news

Naši čtenáři se na fóru chlubí účinky domácí kúry na obnovu sluchu. I prakticky hluché osoby slyší po 21 dnech čistě a jasně – a to bez naslouchátka. A nejen to, kúra stojí 2 % ceny naslouchátka.

Odkud se bere tak impozantní účinnost a rychlé působení kúry? Kde ji seženu se slevou? Zjistěte to přečtením článku.

Je to revoluce v medicíně! Naslouchátka jsou už zbytečná?

Nová kúra bleskově získává proslulost po celé Evropě. To proto, že i lidem „hluchým jako poleno” dovoluje rychle zapomenout na své obtíže a bez problému slyšet své blízké u rodinného stolu, sledovat televizi či vést volně rozhovor – a to i na rušné ulici, v plném obchodě nebo po telefonu.

Používání je bez vedlejších účinků, protože přípravek má přírodní složení. A co více, účinky jsou trvalé a nemizí hned po skončení užívání.

Toto je jen pár názorů osob, které kúru už absolvovaly:

„Ožila jsem!”

Postupující hluchota přivedla Halinu téměř k depresi:

Jenom nedoslýchavý má představu, jaká je to tragédie. Nerozumíte, ztrácíte kontakt se světem, a nakonec zůstanete sami – jako starý, nepotřebný krám.

Dnes je paní Halina úplně jiný člověk:

Děkuji Bohu za tu kúru. Kdo by si pomyslel, že příroda dělá takové divy. Plakala jsem štěstím, když jsem úplně normálně rozuměla dceři po telefonu, knězi v kostele, prodavačce v obchodě. Mám zpět svůj život!

~Halina Konofalíková, 68 let

„Naslouchátko jsem hodila do koše. Konec komplexů.”

before

Před

after

Po

Paní Anna se svěřuje, že se dříve za své problémy se sluchem styděla:

Styděla jsem se, protože v obou uších jsem nosila velké přístroje. Neměla jsem peníze na koupi lepších a nenápadnějších. Lidé na ně zírali. Cítila jsem se jako invalida.

Po použití kúry získala paní Anna sebejistotu:

Už se nestydím. Cítím se skvěle – žensky, plnohodnotně. Mám radost ze života! Dokonce jsem si domluvila rande, první po 10 letech…

~Anna Koláčková, 54 let

„Do domova důchodců nejdu!”

Pan Zdeněk přestal své okolí terorizovat příliš hlasitým televizorem a rádiem:

Bydlím se synem, snachou a vnoučaty. Zlobili se na mě, že přijímače mám moc nahlas. A když na mě Irena z osmičky zavolala policii za příliš hlasité sledování filmu, dostal jsem strach, že mě rodina nakonec zavře do domova důchodců…

Po kúře získal pan Zdeněk klid:

Dnes už v rodině panuje shoda a já se necítím jako vetřelec, ale jako člen domácnosti. A ta Irena nedávno přišla s dortem. Myslím, že se takhle chtěla omluvit.

~Zdeněk Matejka, 76 let

„Můžu si zase hrát se svou vnučkou!”

Slabý sluch ztěžoval život paní Danuši:

Cooo? Neslyším? Opakujte? Opakovala jsem to neustále. Někdy už jsem na to prostě neměla sílu, takže když mi vnučka něco řekla, jen jsem se usmála a přikývla. Jak velká zášť z toho později byla, že jsem ji vůbec neposlouchala…

Díky obnovení sluchu si paní Danuše opět užívá života:

Dnes slyším, jak mi vnučka na hlučném hřišti něco tajně šeptá. Slyším ptáčky zpívat, svou kočku příst. Život může být tak šťastný, když jste fit, a to i ve stáří!

~Danuše Lipenská, 67 let

Tento objev učinila Češka

Kúra, která zaručuje tak ohromující výsledky obnovy sluchu, je neuroochranný bioaktivátor objevený prof. Terezou Vozka-Pačkovou, uznávanou vědkyní, která už více jak 20 let žije a pracuje v Curychu (Švýcarsko).

Neuroochranný bioaktivátor obnovuje tři pilíře sluchu, tj.: ušní bubínek, vláskové buňky Cortiho orgánu a sluchově rovnovážný nerv. Znamená to, že už po 21 dnech dokáže každý správně vnímat, zpracovávat a rozumět celé škále zvuků z okolí.

Je to skutečný průlom v audiologii. A nejlepší na tom je, že ji nyní může používat každý člověk v Česku a jednou provždy tak zapomenout na neustálé žádosti o opakování, zvyšování hlasitosti na přijímačích nebo nutnost nosit těžkopádná a nesmyslně drahá sluchadla.

Tyto výsledky znějí jako sen, ale jsou 100% vědecky prokázané!

Neuroochranný bioaktivátor byl otestován ve více než 14 laboratořích po celém světě. Testů se zúčastnilo až 60 000 žen a mužů ve věku 19 až 99 let trpících středně těžkou ztrátou sluchu (41-65 dB) a těžkou ztrátou sluchu (65-90 dB). Všechny studie jasně potvrdily, že díky této kúře:

  • Začnete slyšet ostře a jasně zvuky už na úrovni 4 dB (pro srovnání: šepot má 20 dB). Zlepšení nastupuje již po 48 hodinách!
  • Začnete slyšet celý rozsah zvuku na dálku – uslyšíte, co na vás někdo křičí, až na vzdálenost 500 m.
  • Zvýšíte citlivost ucha na lidskou řeč o 93 % – bez problémů porozumíte tomu, co někdo říká, a to i v hlučném prostředí.
  • Budete slyšet celé spektrum zvuků – vysoké i nízké tóny.
  • Přestanete vnímat obtěžující zvuky v uších, jako je hučení, pískání, praskání apod. Skoncujete s chronickým třesem, bolestmi hlavy a nespavostí.
  • Přestanete-li se snažit porozumět tomu, co vám někdo říká, ulevíte sluchovým centrům v mozku až o 80 %! Znamená to, že se zlepší vaše koncentrace a paměť. Snížíte riziko rozvoje demence.

Ceny se množí jako houby po dešti

Dá se říci, že naše rodačka proslavila Česko po celém světě. Za svůj vynález neuroochranného bioaktivátoru získala již více než tucet vědeckých ocenění, včetně ENT Discovery of the Year. V oblasti fyziologie a medicíny je toto ocenění stejně prestižní jako Nobelova cena!

Otevřený fond refundací pro Čechy

Paní prof. Tereze Vozka-Pačkové upřímně gratulujeme k vědeckému úspěchu a přejeme úspěchy v další práci.

Vám, milí čtenáři, Poskytujeme oficiální objednávkový formulář. Pomocí tohoto formuláře si můžete objednat Vidia Oil s akční slevou.

3598 CZK
1799 CZK
autor

Autorka článku:
Iva Maháňová

KOMENTÁŘE(139 komentářů)

user

Eliška dnes

A pomáhá to na pískání v uších?

autor

Iva Maháňová dnes

@Eliška Ano, kúra zmírňuje subjektivně slyšitelné zvuky v uších, jako je mimo jiné hučení, pískání, zvonění, bzučení nebo cvakání.
Srdečně zdravím.

user

Miroslav Z. dnes

Doporučuji jako nevím co! Utekl teprve týden, co to používám, a už jsem přestal nosit naslouchadlo. Prostě už ho nepotřebuju.

autor

Bejk den

@Miroslav Z. kde se to dá objednat?

autor

Iva Maháňová dnes

@Bejk Zboží si můžete objednat pomocí objednávkového formuláře umístěného na konci článku 😊 Jestli to nemůžete najít, dávám odkaz i přímo sem, klik >>

user

Anna dnes

Super Zrovna jsem hledala záchranu pro muže. V posledním roce se jeho nedoslýchavost dost zhoršila.

user

Anetka včera

Takže přece jen máme české vědce světové úrovně! Jenom škoda, že dělá pro Němce a ne v Česku. Teď za Fialy všichni jezdí do Německa. Protože v Čechách se stydí. zrádci.

user

Max včera

@Anetka jaký nesmysl.

user

Iva Vesková včera

Lidi nepoužívajte naslouchátka, jestli to nejsou ta špičková za 10 - 20 tis. Levnější akorát ještě víc zničí sluch!

user

gabka včera

@Iva Veskova Nepřeháněj, dobré naslouchátko se dá pořídit za cca 7 tisíc. Podotýkám, že některé zvuky nejsou slyšet ani přes nejdražší naslouchátko, záleží na typu sluchové vady!

user

Iva Vesková včera

@gabka Však o tom mluvim...

user

Božena včera

Moje máma se ze dne na den uzavřela do sebe. Nechtěla před námi ani sama před sebou přiznat, že prostě hluchne. Nevěděla jsem, kde hledat pomoc a pak jsem uviděla tenhle článek. Objednám zkusim, děkuji.

user

Evka včera

Nechtěla jsem uvěřit, že to tak funguje.. Vyzkoušela jsem to na sobě a... poprvé po letech jsem slyšela zvuk ledničky. Anebo je radost poslouchat rádio. Tenhle způsob je prostě geniální!!!

user

Tomáš včera

Objednávám dokud je to v akci

Zobrazit předchozí komentáře >>
Pokud chcete využít kúru, která obnoví funkční sluch za 21 dní, klikněte zde >>
cs de es et hr hu it pl ro sk sl